Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Fotografování jako zážitek - věnujte originální dárek

Focení v ateliéru a kvalitní fotografie jsou pro mnohé luxus na kterém šetří, vy nemusíte................

17h9818bwmini.jpgJistě Vás napadne plno možností, jak a komu zážitkem v mém netradičním ateliéru uděláte radost. Můžete vybrat jeden z programů či se dohodnout individuálně......

 Na vybraný program obdržíte poštou či elektronicky poukázku podle vašich požadavků a představ. Lze rovnou vybrat datum či vše nechat na obdarovaném. Originální dárek pro vaše děti, partnerky, manželky i milenky..prostě pro ty, které máte nejraději....:-))

7706minip.jpg►Ženy netuší, že i ony mají na to, vypadat svůdně a sexy pokud se svěří profesionálům. Ukažte jim, že se Vám líbí a jejich půvab chcete pro ně i sebe zachytit.Tyto fotografie potěší nejen je...ale zcela jistě i Vás.Ke každému balíčku patří líčení a precizní retuš s postprodukcí pro dokonalý dojem výsledného výtisku. 

 GLAMOUR...AKT....PORTRÉTY

tehuvitr.jpr.jpg► Dárek s cenovkou by uváděl do rozpaků dámu i Vás. Zážitkový certifikát do mého ateliéru je proto vždy originál bez uvedené částky.Tu znáte pouze vy a já. Program sestavíme přímo pro vaši partnerku,milenku či manželku zcela diskrétně podle toho, kolik chcete a jak velkých výtisků finálních fotografií,času stráveného v ateliéru focením a počtu výsledných fotografií na CD.Všem ženám věnuji individuální péči, kromě focení samotného zajistím styling,líčení pokud bude potřeba i exteriéry či interiéry.

               
TĚHULKY Pro ženu je těhotenství obdobím,které stojí za to uchovat nejen ve vzpomínkách, ale též na originálních stylových fotografiích. Jejich originalita a pohoda v mém ateliéru Vás stejně jako mnohé páry před Vámi jistě natolik okouzlí, že se později stejně jako oni budete vracet již s miminkem v náručí. Program opět i dárkový certifikát vytvořím individuálně. Myslete pouze na rezervaci. Mám vždy cca 14 dní předem beznadějně plno. 
 

adelkai.jpg ►BABYFOTO .................udělejte si výlet 
Potěšte svou manželku výletem s dětmi do mého netradičního ateliéru. Můžete si u mne s nimi hrát, vaše děti jíst či spát a tyto neopakovatelné momenty rodinné intimity zůstanou krásnou vzpomínkou. Ateliér leží v chatové oblasti v dosahu přírodního jezera a lesů. Lze navštívit historickou Starou Boleslav či okolní koupaliště. Tipy na vyhlášené restaurace či grilované pstruhy přímo z jezírka, zakončí váš den bez smogu velkoměsta.

 842bwmini.jpgFOTOMODELKY

Snila o tom být modelkou či si své stránky na netu ozdobit luxusním portrétem? Motivů proč mladé slečny sní o tom, mít profesionální fotografie je plno. Proč je trošku nerozmazlit a místo desátého trička, co stejně netrefíte, jim dát zkušenost s focením v ateliéru a jejich pokojíček doladit fotografiemi jak z časopisů? Po domluvě lze zapůjčit šaty ze svatebního salonu či domluvit profesionální vizážistku. Lze pro Vás nafotit book či jen tak pár fotografií pro radost.