Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

   Ceník fotografických prací v ateliéru Hexenpo
Balíčky  je možno individuálně změnit podle  vašich potřeb ( velikost a množství fotografií ). Po finálních úpravách ty  vybrané,vyretušované dostanete v plném rozlišení uložené na CD. . Využít můžete víkendové či večerní focení bez příplatků.
 
Každé bříško je jedinečné a vaše přání i styl originální.Řekněte si jak mají fotky působit,co mohou odhalit a o zbytek se postarám já. Lze kombinovat fotografie  klasického portrétu přes glamour až akt. V rámci balíčku nafotit starší sourozence či mix rodinných fotek,bříška a vašich dětí.
 
  FOCENÍ DĚTÍ
 Fotografie jsou namixovány z barevných fotografií a  ČB v poměru dle vašeho přání .Podle věku vašich dětí je možno zachytit jejich první úsměv, krůčky či realizovat jakýkoliv váš nápad.
 
 
 

Sníte o fotografiích,které se budou líbit Vám či okouzlí vašeho přítele? Ozdobí vaše alba a jejich zvětšeniny dodají kouzlo vašemu interiéru? Zapůsobí přiložené k životopisu či na webových stránkách? At je chcete jen tak z rozmaru, pro radost či pracovně...společně vytvoříme dílo, které neskončí schované na dně šuplíku. Fotím ženy,dívky a páry.

Ceny domluvíme individuálně podle rozsahu a náročnosti fotografování.

 
 
Poštou či elektronicky obdržíte poukázku podle vašich individuálních přání.Lze rovnou vybrat datum či vše nechat na obdarovaném.Dárek pro vaše děti, partnerky, manželky i milenky..prostě pro ty, které máte nejraději....:-))
 
 
 
 
 Jsem plátce DPH.
 ICO : 47047194     DIC: 7058173320