Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ceník.

                          CENÍK OD 1.ZÁŘÍ:

 

 

FOCENÍ V ATELIÉRU:

BATOLE ( DO 9 MĚSÍCŮ ) 1500 Kč .... v ceně je 15 ks fotografií v plném rozlišení na CD. Focení max. hodinu  . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. VENKU či ATELIÉR (na focení pouze batole s rodiči)

BATOLE PLUS 2000 Kč .... v ceně je 25 fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu až dvě. Plánujte prosím tak, aby děti byli vyspalé. (na focení pouze batole s rodiči)Možnost krmení během focení. 

detske-foto-220.jpg

KLASIK RODINA 2000 Kč .... v ceně je 15 ks fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu  . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení dětí nad 9 měsíců s rodiči či sourozenci .

RODINA PLUS 2300 Kč .... v ceně je 20-25 fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu až dvě. Focení dětí nad 9 měsíců s rodiči či sourozenci.

NOVINKA: GLAMOUR PRO MAMINKU + BATOLE....jemné fotky na kterých Vám to bude slušet. U focení pouze maminka s dítětem. Ideálně 3-9 měsíců....v ceně jemné dolíčení .Nejhezčích 15 fotografií plus dvě koláže na CD. ( Na focení pouze maminka a batole) 1700,-

FOCENÍ VENKU -rodina, děti, mazlíčci...

KLASIK VENKU....2000,-   v ceně je 25 ks fotografií v plném rozlišení na CD . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody.

  MINI KLASIK...focení pouze dětí 15 ks.... fotografií 1500,-  

 MAXIMUM  VENKU ...2500 .... v ceně je 35 ks fotografií v plném rozlišení na CD . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. 

 NEWBORN:

eg3b0160.jpg

 NEWBORN ATELIÉR 2500Kč .... v ceně je 15ks fotografií na CD v plném rozlišení pro tisk. Miminka se fotí hlavně ve spánku. Mezitím probíhá  kojení, přebalování, uspávání..... Ideální věk je 7-14 den od porodu dokud jsou děti spavé. Ale i tak je focení poměrně časově náročné (2- 3 hodiny).

 

 

NEWBORN Maximum 2900Kč ....NEWBORN Maximum 2900Kč .... v ceně je 25ks fotografií na CD v plném rozlišení pro tisk. Délka focení max 4 hodiny. Expresní lhůta vyhotovení fotografií max 7 dní.

Styl fotografií namíchán podle dohody a okolností během focení. Bonus černobílé verze či koláž z k tomu vhodných záběrů.

 

 Hlaste volbu balíčku maximum i bonusu ještě znovu před focením !.....rozhodne nakonec spavost miminka, ale potřebuji s tím počítat...Děkuji

 

FOCENÍ aktů či glamour pro ženy

Těhotenské foto

 

KLASIK  ...2700 Kč .... v ceně je 15ks fotografií v plném rozlišení na CD. ... Fotím těhulky i netěhulky.

 V páru i samotné. Portréty, glamour styl a akty.

 

   Styl GLAMOUR a AKT či portrét. Sexy fotky v prádle .Tajemné a ,,jemné" fotky inspirované knihou 50 odstínů šedi. Klasické akty kde jde o hru světla a stínu. Portrétní fotografie.....NEFOTÍM VULGARITY !

7706minip.jpg

 

 

tehutitul.jpg

 

 

DODATEK: VŠECHNY FOTOGRAFIE JSOU UPRAVENÉ A RETUŠOVANÉ BEZ TISKU. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEUKAZUJI ANI NEPOSKYTUJI...výběr provádím já.....

Děkuji za pochopení POKUD CHCETE VYBRAT FOTOGRAFIE NAVÍC LZE SE DOMLUVIT