Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEWBORN

NEWBORN FOCENÍ....
ideální čas na focení je 7 až 12 den po porodu. Máte nejprve předběžnou rezervaci. Po porodu do
2 dnů odesíláte SMS a hledáme vzájemně vyhovující termín focení.  Zejména v době po ostatních foceních, kdy je ateliér dostatečně vytopen a volný většinu dní. Tj po 16hodině. Samotné focení je poměrně časově náročné. (cca 2-3 hodiny) Vycházíme z nálady a potřeb miminka. Probíhá kojení, uspávání. Lze nafotit i fotografie společné dle dohody. 

_g3b8442.jpg

 

První krok: Předběžná rezervace ještě před termínem porodu.

Druhý krok: SMS hned po porodu...maximálně do  2 dní . Není problém focení stornovat, ale pokud o miminku nevím mohu do vhodných termínů naplánovat servis techniky, lékaře či jiné focení a rezervace propadnout.Pokud o miminku vím včas mohu Vám nabídnout více možností kdy vše nafotíme. 

_mg_0095.jpg

Třetí krok: Pokud je miminko v pořádku, domlouváme jak  nakojíte.Zda před cestou či až u mne v ateliéru. Nedoporučuji kojení půlit apod. Ráda Vám telefonicky poradím.Balíte věci MIMINKU: vše potřebné k jeho výživě. Kojící kloboučky, příkrm i s větší rezervou apod. . Kartáčky, dudlíky (pokud používáte), pomůcky proti prdíkům, látkové plenky, deku ,přebalovací podložky..

VÁM: náhradní tričko, lehké oblečení (v ateliéru je min.28°), maminkám se hodí i světlé šaty, tílka, trička, džíny. Klidně pastelkové jemné barvy.Pokud máte černé i bílé tílko,tričko...budeme li fotit na černém (bílém) pozadí. Vlasy umyté ideálně den předem, jemné líčení či jak se cítíte dobře.Tatínkům: džíny, světlejší i tmavé tričko,  ..

V ateliéru je pro Vaše pohodlí dobrá voda, wifi a já:-)