Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Už jako malá jsem milovala vůni temné komory  a každá visící schnoucí fotka byl pro mne malý zázrak. Ale cesta k mým snům nebyla jednoduchá.

      Stala jsem se maminkou a prvním vlastním fotoaparátem zachycovala pouze úsměvy a krůčky své dcery. Jak rostla, klesala její ochota mi pózovat. A já se spokojila s broučky, krajinou...ale nebylo to ono. Mám ráda lidi a jejich tváře, emoce,pocity.

Obrazek    Podnikání později pohltilo všechen můj volný čas a  umožnilo plnit  si své staré sny.

    Když Canon uvedl digitální zrcadlovku, neodolala jsem . Postupně k ní přibylo plno objektivů, blesků . Canon 50/,8,Canon 100/2,8.... chlap by tu pyšně vypsal každý kousek, ale já fotím srdcem a stačí mi, když všechna ta  technika funguje...

     K tomu , abych jí přeci jen trošku rozuměla mi pomohla Škola pana Rerycha Gray Card Studio. S jejím úspěšným absolvováním jsem se zároveň stala členkou Syndikátu fotografů České republiky. Získala živnostenský list na Fotografické práce . 

     Vlastní fotoateliér stále doplňuji rekvizitami.Chci ho mít útulný, vyjadřující mé mnohdy pohádkové fantazie. Nemám ráda strohost ....chci místo, kde každý zahodí ostych a nechá se zasvětit do tajů fotografie. Netoužím po  focení občanek, neosobních portrétů a doufám, že i vy chcete víc.

Pravidla, konvence, ale kdepak......................nepřemýšlejte nad tím , co se hodí a nehodí a zavítejte ke mně              Renatě Hruškové alias Hexenpo

Dodatek:  Nepohybuji se pouze v oblacích, ale i v drsnější realitě, kterou obnáší RS a diabet 1. typu. Možná právě proto si užívám každý okamžik a focení pro mne je láskou a nikoliv prací.  Máte li v hlavě projekt na pomoc nemocným dětem, kde můžu pomoct ....napište a něco vykouzlíme. Mohu poradit také pokud máte otázky ke kontinuálním monitorům glykémie. Doporučuji články k diabetu ZDE.