Jdi na obsah Jdi na menu
 


Balíčky glamour , portrét či akt najdete  ZDE 

A jistě uvítáte  pár rad postřehů a tipů pro Vás před focením :

Nejprve probereme Vaše představy a přání. Pomůže mi pro inspiraci poslat na email (hexenpo@email.cz) vše, co se Vám líbí a jakékoliv vaše foto .  Rozmyslete se jestli  potřebujete černobílé, barevné či kolorované fotky k tisku. Zda raději portrét, sexy polohy v prádle,částečně zahalená či nakolik odhalená chcete být. Nebojte se ptát na cokoliv . Zajímá mne, co by jste v rámci focení chtěly, nechtěly, vaše fantazie. Řekněte mi,jak na fotce chcete působit a společně se o to pokusíme . Uvítám dopisování stále v jednom mailu skrz tlačítko ,,odpovědět" místo hledání v plné poště všechny maily od Vás....děkuji moc.

► Přijdˇte v pohodě . Pokud onemocníte nebo máte zrova problémy, lze vše přeložit na jiný den. Během focení nejde o rychlý pohyb, ale spíše o to vydržet s výrazem, pózou a pomalu je měnit. Uvolnit se . To, že první fotky končí pod tlačítkem DELETE je běžné..hledáme  , co Vám sluší a sedne..  Jen málokdo si stoupne před objektiv a necítí trému.

► Přijdte v pohodlném neškrtícím prádle. Otlaky mizí mnohdy i hodinu a kazí fotku. Špatné jsou zejména těsné gumičky ponožek, podprsenek a kalhotek. Vrcholem  zkázy jsou fest džíny. Hlavně u aktu a glamour je zmačkaná kůže problém....ale menší otlaky lze vyretušovat.

►Pokud líčíme až v ateliéru použijte  pouze lesk na rty a hlavně žádnou řasenku na oči( odlíčení a přelíčení způsobí podráždění pleti i očí ) Svojí řasenku vezměte sebou v kabelce .

► Líčení pod světla je poněkud jiné,na ulici by jste tak pravděpodobně nešla a tak se nelekejte vrstvy malovátek a jejich sytosti.

► Nezapomeňte na své nehty. Nedokonalý lak může zkazit jinak krásnou fotku. U poničených volte nenápadný odstín laku.

► Solárium raději  několik dní předem.

 Oblečení sebou po domluvě, ale obecně platí:

+ Zajímavě střihově řešené topy, trička, tílka, sukně,džíny se vždy hodí, kožená bundička, zajímavý rolák, kšiltovka či klobouk

+ Večerní oblečení – šaty, kostým, sukně, halenky 
+ Barevně ladící spodní prádlo k oblečení plus vhodné boty (zajímavé lodičky,kozačky,glády podle toho ,co chceme fotit.   Na glamour klidně více prádla, korzetů a to , co nikdy jindy na sebe neberete pro extravagantnost)

+ U  spodního prádla - alespoň dvě kombinace nejlépe světlé / tmavé
+ Doplňky – šátky, čepice, čelenky, gumičky do vlasů, ozdoby, bižuterie, šperky...plno věcí najdeme přímo v ateliéru, ale pokud najdete něco u sebe, kamarádky...může se to vždy hodit

+ Čím více oblečení a kombinací, tím lépe...ale lodní kufr je zbytečný..klidně vše konzultujte přes icq či telefonicky předem

 Tyhle fotky a já tu budou jen a jen pro Vás.  Zamyslete se ještě před focením o tom, co od fotek očekáváte a společně vše doladíme 

    Přítele, rodinu i kamarádku nechte raději doma.Budete bez nich uvolněnější a přirozená.Stát před objektivem je o zvyknutí si a proto se hodí mít na vše dostatek soukromí i času.

  ♦  Proč fotit s čarodějnicí ..tedy ženou jako Vy?

   S fotografkou neřešíte problém zda to nezačne jiskřit. Zda ten dotek byl o rovnání látky,aby odhalila jen to ,co má nebo o osahávání vašich křivek.

   Když fotografka řekne,,Takhle ne , je  vidět  faldík"....vezmete to od ní lépe než od muže. Mám  faldíky i celuitidu a vím, jak nevítaný doplněk těla to je. Před muži se bojíme ukázat své chybičky, ale se mnou tohle vůbec řešit nemusíte. Povel  vyšpulit rty či zatáhnout bříško děláme obě s tím, že vznikne super záběr bez postraních úmyslů. Bez strachu , co uvidím a co vidět nemám...Můžete mi důvěřovat. Mé pokyny jsou v zápalu pro věc. Vedu Vás tak, abychom do fotky dostali náboj, erotiku, ladnost křivek. Položení rukou, úklon hlavy je důležitý a ,,nesekýruji"  zbytečně. Možná jsem perfekcionistka, cvaknu raději vše vícekrát, přerovnám Vám ruce, nohy...ale věřím, že toužíme obě po jednom....nakonec vybrat nej nej záběr.