Jdi na obsah Jdi na menu
 


Průvodce NEWBORN focením

REZERVACE: Pro jistotu,že budete mít svou fotografku až se miminko narodí domluvte se se mnou již před porodem NA PŘEDREZERVACI. .Až budete rozesílat SMS o radostné události blízkým...nevynechejte ani moje telefonní číslo: 777 68 65 65...je to pro domluvu konkrétního času a dne focení. (pokud nereaguji do 24 hodin na mail či SMS...bude někde chyba a zavolejte mi)  Když o porodu vím, snáze se hledá místo na focení.     SMS mi doručte prosím do 2 dní od porodu pro platnost rezervace !!!   Předejdete tak situaci,kdy o miminku nevím a vhodné termíny obsadím přeloženými foceními apod. Nemohu plánovat ze dne na den a newborn se fotí 7-14 den podle donošenosti,váhy,žloutenky..později se miminka budí,focení bývá skoro nemožné.Voláte li po týdnu nemohu vždy mít termín ze dne na den.  Prosím respektujte to. Děkuji moc

KDY FOTÍM.....podle váhy miminka,průběhu porodu a dalších okolností volíme zpravidla 7- 16 den . Vše s Vámi konzultuji tak,aby naše focení proběhlo v pohodě a miminko bylo spavé. Doporučím datum po svých zkušenostech se stovkou miminek před Vámi a můžete se mnou konzultovat vše,co Vám nebude jasné. Na focení je ideální miminko unavené a ne po několika hodinách spánku.

eg3b9195jas.jpgKDE FOTÍM.....fotím v útulném půdním ateliéru. Patří k němu pohodlný kout k přebalování a kojení miminek. Velké množství dekorací a látek. Dostatečný prostor k vytvoření několika scén tak, aby pokud miminko usne se již nic nepřestavovalo...Vašeho drobečka pouze opatrně přemístíme. Výběr dekorací, čelenek a čepiček s Vámi konzultuji během focení a tvořím s Vámi. Různé maličkosti pro Vaše pohodlí: ohřívačka lahví ,jednorázové pleny ,wifi a další. Doporučuji lehké oblečení nebot focení probíhá kvůli novorozencům  při teplotě 26° a ještě je v  blízkosti miminka pouštěn horkovzdušný ventilátor.

JAK FOTÍM...Lze hned po příjezdu nafotit i přirozenější serii jak se miminko budí (zvolte podle toho oblečení pro miminko již na cestu ) potom zatím co , kojíte miminko a já s Vámi domluvím styl fotografií,použité rekvizity a vše připravím. Podle okolností bud uspáváme či nejprve fotíme fotografie s Vámi, ,,koukací" atd. Inspiraci můžete vidět v této FOTOGALERII. Zpravidla miminko zvládne dvě max 3 dekorace plus focení s rodiči (přibalte tmavé oblečení nebosvětlépro oba dva)

S SEBOU.....vše potřebné pro výživu Vašeho miminka pokud dokrmujete! Dudlík!!!! Dudlík výrazně pomůže během uspávání i k utišení a at máte odhodlání nedávat...na ty dvě hodiny focení se určitě hodí.Na focení...a dále se hodí dečka,látkové plenky ,přebalovací podložka...pokud trpíte na prdíky, kapičky a rektální rourku.Kartáček pokud jsme vlasatí a vše ,co potřebujete mimo domov pro miminko či sebe (léky ,kojící kloboučky.....) 

 

SOBĚ...pokud se budete fotit s miminkem pár světlých a tmavých věcí. Tílka,trička či košile dle Vašeho stylu. Šaty schovají ještě nestáhnuté bříško a vypadají velmi dobře. Ruší zejména velké nápisy či vzory. 

eg3b0001.jpgKDY FOCENÍ KONZULTOVAT?

 Pokud je miminko celý den či noc před focením plačtivé, nic nepomáhá ho utišit a je celkově neklidné,špatně spinká zpravidla se to nezmění ani v ateliéru a focení raději prosím konzultujte.

KOJENÍ.....zda kojit až v ateliéru či před cestou prosím konzultujte. Není dobré kojení půlit atd. Ráda Vám poradím, který postup ohledně krmení zvolíme..Je to velmi důležité pro pozdější uspávání miminka na focení.Nejtěžší bývá uspání poté..co jste cca před hodinou nakojili, vyjeli autem...miminko krásně spinkalo a my ho vzbudíme svlékáním...rozhoduje délka cesty a jiné:-)

Ceník platný do 1.9.2017

eg3b8391.jpgKLASIK......podle domluvy fotíme miminko miminko s rodiči či sourozencem. Styl a rekvizity konzultuji s Vámi během kojení. Dostanete 15 vyretušovaných fotografií na CD dle mého výběru. Focení trvá cca 2- max 3 hodiny. Cena 2500,- Výběr fotografií k retuši mnou

MAXIMUM.....focení stylizovaných i LIVE záběrů pro přirozené a krásné fotografie miminka nebo záběrů  miminka s rodiči. Čas dle potřeby...max 4 hodiny. V ceně 25 fotografií dodaných do 10 dní. Vybírám k retuši snímky já nebo vy z náhledů  podle domluvy. Cena 3500,-

U Vás doma...individuálně lze domluvit focení u Vás 

Doplatek u fotografií navíc u newborn fotografií je 80,- korun)