Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Ceník fotografických prací v ateliéru Hexenpo
Balíčky  je možno individuálně změnit podle  vašich potřeb ( velikost a množství fotografií ). Po finálních úpravách ty  vybrané,vyretušované dostanete v plném rozlišení uložené na CD. Každý balíček již obsahuje poštovné. Využít můžete víkendové či večerní focení bez příplatků.
 
Každé bříško je jedinečné a vaše přání i styl originální.Řekněte si jak mají fotky působit,co mohou odhalit a o zbytek se postarám já. Lze kombinovat fotografie  klasického portrétu přes glamour až akt. V rámci balíčku nafotit starší sourozence či mix rodinných fotek,bříška a vašich dětí.
 
  FOCENÍ DĚTÍ
 Fotografie jsou namixovány z barevných fotografií a  ČB v poměru dle vašeho přání .Podle věku vašich dětí je možno zachytit jejich první úsměv, krůčky či realizovat jakýkoliv váš nápad.
 
 
 

Sníte o fotografiích,které se budou líbit Vám či okouzlí vašeho přítele? Ozdobí vaše alba a jejich zvětšeniny dodají kouzlo vašemu interiéru? Zapůsobí přiložené k životopisu či na webových stránkách? At je chcete jen tak z rozmaru, pro radost či pracovně...společně vytvoříme dílo, které neskončí schované na dně šuplíku.

Pokud jsme dohodlé, že budu líčit já- potom se vůbec nemalujte !!! Vlastní řasenku do kabelky nikoliv na oči !! . Pokud jste zvyklá na svůj styl..lze mít ode mne make up či jen dopudrování a linky si spolu se stíny můžete nalíčit sama . Oblečení viz. akt výše a navíc pro glamour se hodí i barevnější prádlo a oblečení, které by na černobílých fotografiích působilo jen šedivě. Vlasy umyté a běžně upravené fénem. Největší chybou je je ještě vlhké stáhnout do ohonu ! Vysušte je a vytvarujte jak jste zvyklá. Jakékoliv doplňky..hračky,povlečení na velkou postel, plyšáka, závoj, podvazek, botičky, dudlíky, si můžete přibalit sebou
 
Poštou či elektronicky obdržíte poukázku podle vašich individuálních přání.Lze rovnou vybrat datum či vše nechat na obdarovaném.Dárek pro vaše děti, partnerky, manželky i milenky..prostě pro ty, které máte nejraději....:-))