Focení dětí

Od 2 měsíců do roka

Je pouze na vás, zda se vám víc líbí fotky v ateliéru či venku v teplých dnech. V tomto věku děti neutíkají a dají se dobře nafotit všude. Oboje má své kouzlo. Ven mohu vzít dečky a bedýnky také :-) 

 Mám nyní v nabídce kratší bonusová focení, a tak toho  doporučuji využít. Přijďte toto období zachytit dvakrát. Rostou před očima a je těžké se rozhodnout, zda je hezčí první úsměv nebo když začnou sedět.

Od prvních krůčků....

U chodících neposedů doporučuji přirozené a bezprostřední záběry venku... V ateliéru roční až tříleté děti naháníme na plochu 2 metry, kde vykouzlit přirozenou fotku je spíše stres. Venku lze fotit ze všech stran a v pohodě pro děti i vás :-) Mám v okolí Lhoty krásná místa . Opuštěný sad, les, meze s kvetoucími kvítky a mimo sezonu i jezero. Pokud dáváte přednost městu, lze najít slepé a opuštěné uličky třeba ve Staré Boleslavi.

Pro velké holky a kluky

Ráda zvolím lokaci, která jejich stylu dá vyniknout. Od uliček města po romantiku přírody. V exteriéru lze lépe  využít prostředí . Určitě jim  sluší  více než jednobarevná pozadí v ateliéru. Navíc neradi přiznávají, že se byli fotit u ,,profíků", a tak je pro ně pěkný záběr z venku cennější. V ateliéru mám pro vás vždy 4 barevná pozadí... šedou, bílou, neutrální krémovou a jednu barvu, kterou různě měním.

Co sebou?

Ateliér

Oblečení - s sebou do ateliéru si vezměte dostatek oblečení na výběr . Klidně 3 - 5 variant. Ideálně bez velkých obrázků a společně sladěné (pokud chcete, tak všichni tmavší či světlejší kousky). Nic nezkazíte klasikou džíny a trička v podobném tónu. 

Pro malá batolata stačí jednoduchá bodýčka, holčičkám šatičky. Čelenky mám v ateliéru pro ně já. Gumičky a sponky si určitě vezměte své.

Obuv - fotíme většinou naboso. Pokud jsou součástí některého stylu boty, musí mít řádně očištěnou podrážku.Exteriér

Pro dlouhovlásky  vše, co zajistí neposedné vlasy. Všem pohodlné a počasí přiměřené oblečení. Menším dětem nečokoládové a nepatlavé odměny. Náhradní boty i kalhoty se jistě hodí. Je fajn se barevně sladit a já si již se sladěním vás s prostředím poradím sama. Pokud chcete inspiraci, plno nápadů je ZDE......a ještě třeba TOTO. Lze si všimnout, že nezáleží na stylu, zvolte to v čem, se budete cítit dobře. Krásně vypadá jedna dominantní barva nebo sladění několika tónů. 

Venku lze fotit s Vašimi zvířecími miláčky. Hlaste mi je prosím předem pro volbu místa s ohledem na ně. Hrát na hudební nástroje nebo opravdu odpálit ten míček. Vzniklé snímky jsou ještě více originály a ráda s vámi konzultuji před focením, co chcete, jak máte velké děti a kam půjdeme fotit.

Pokud chcete fotografie z vaší zahrady, chalupy apod., ráda se domluvím a nebo Vám to rozmluvím :-)