Vaše soukromá reportérka.....

03.01.2021

   Tato doba mne vedla k zamyšlení, co je podstatné a co už tolik ne. Cítím to tak, že chci zaznamenávat život tak, jak ho prožíváte. Při běžné činnosti doma, během vaření, hraní, sportování či na místní pouti. Při pomáhání tátovi na zahradě, v garáži či mámě na zahradě... fantazii se meze nekladou.

    Když s nostalgií listuji rodinnými alby, jsem moc ráda, že tam nemám každý rok fotku  na houpacím koni od místního fotografa . Měla jsem štěstí, že máma s tátou fotili, na chatě, na hřišti, s kamarády či na rybách. Během návštěvy čerta, kdy jsme byli všichni pohromadě s babičkou a dědou.  Cítím, že bych něco podobného chtěla vytvořit s Vámi a pro Vás. Napadlo mne být vaše soukromá reportérka :-) Fotit tam kde žijete, co máte rádi, věci které vás obklopují.

    Domluvíme se, jak zaujmout a překvapit vaše děti k zachycení jejich reakcí. Povedu Vás tak, aby vzniklo plno zajímavých fotografií během našeho setkání. Chci Vám dát možnost, zachytit realitu na fotografiích tak jak je. Vrátit se v myšlenkách k těmto krásným okamžikům. Jak to vypadalo na Vašich oblíbených místech. Co dělali a co uměli vaše děti. Je plno možností, kde s Vámi mohu být. Zachytit to, co ve svých albech chcete vídat.  

     Na Facebooku mám výzvu, že jeden originální námět na reportáž z vašeho soukromí vyberu a zrealizuji za zveřejnění zde na svém blogu jako inspiraci ostatním. ( * Pouze po odsouhlasení konkrétních záběrů )