Rodinná reportérka  

 Současná situace mě přivedla k zamyšlení, co je podstatné a co už tolik ne. Chci nabídnout mnohem víc než jen ateliérové kulisy. Nabízím vám proto, že váš osobní svět zachytím přesně tak, jak jej žijete. Vytvořím s vámi a pro vás skutečný příběh vašeho života. Necháme vyprávět fotografie, jež jako střípky v obrazech zvěční okamžiky, ke kterým se budete s hřejivým pocitem rádi vracet.

 Co si skrze snímky připomenete záleží jen na vás. Osobní foto příběh může odvyprávět, jak vypadá váš obyčejný den se vším všudy. Od vaření, práce na zahradě či v garáži přes společné rodinné aktivity na místní pouti. Volba je na vás. Oslava narozenin, návštěva rodičů, výlet atd.

 Z těchto chvil vzniká úchvatná podívaná s nezaměnitelným kouzlem, která vás na malý okamžik dokáže vrátit v čase. Atmosféru vašeho života totiž děláte vy sami a svět kolem vás, nikoliv ateliérové prostředí, které nic neříká o tom, jací jste byli a jak jste prožívali svůj život.

 Pokud máte zájem o profesionální fotografie, ale zároveň chcete vyzkoušet i něco jiného než jen ateliérové prostředí,  jsem tu pro vás. 

 Společně vytvoříme něco, co bude jenom vaše. Jedinečné a originální v každém detailu.

Při vlastním focení vám pomohu a povedu vás tak, aby vznikly bezprostřední uvolněné záběry z míst, které máte rádi. Během telefonické konzultace vymyslíme, jak zaujmout a překvapit děti pro zachycení jejich reakcí. 

Jak celá tato nabídka vznikla

 Když s nostalgií listuji rodinnými alby, jsem moc ráda, že v něm nemám každý rok fotku s umělým dortem či na houpacím koni od místního fotografa v jeho ateliéru. Měla jsem štěstí, že máma s tátou fotili. Na naší chatě, na hřišti, s kamarády či na rybách. Během návštěvy čerta, kdy jsme byli všichni pohromadě s babičkou a dědou. Mám rozmanité fotky a dodnes se k nim ráda vracím. Cítím, že bych něco podobného chtěla vytvořit s vámi a pro vás.  Napadlo mne stát se vaší rodinnou reportérkou.