Novorozenecké focení jako dárek

09.09.2022

Tato dárková poukázka putovala až do Ústí nad Labem.

Na toto focení přijela  Karolínka až z úpatí Krkonoš a její teta z Ústí.  Tuhle poukázku  jsem tetě celkem rozmlouvala. Vážně její sestra uvítá focení až u Prahy? Vždy se ptám, zda je to vhodný dárek. Zda budoucí maminka po něčem takovém touží. A tady to bylo splněné přání. A ano potěšilo mne, že za mnou chtějí cestovat ze dvou koutů naší země. 

KDYŽ přišel den D, vybraný podle možností všech musela  miminko maminka po dlouhé cestě nakojit . Unuděná Karolínka ožila až v momentě, když mohla mít svůj mobil připojený na wifi. Užívala si ,že to má povoleno. Kdykoliv musela na scénu ožila a chovala se jak zkušená modelka. Poprvé viděla miminko a bylo krásné pozorovat s jakou něhou se k malé chová.

Její malá sestřenka se cestou vyspala. Bylo jasný, že jen tak neusne. Začala jsem tedy focením s mámou a tátou. Na společných fotografiích krásně koukala.

 Vím, že koukací fotografie máte rádi. 

Přesto je fajn, když nakonec usnou a dá se s nimi dobře manipulovat.

Nakonec jsme nafotili vše, co si maminka přála a jejich fotoobrazy už zdobí dětský pokojíček na horách a dělají radost v Ústí. Tohle novorozenecké focení klaplo báječně. 

Mnohdy se ostýcháte si focení natáčet. 

U mne se tomu nebráním a vím, že i to bude jednou krásná vzpomínka.