Reference

MOJE MOTO :

,, Jen nádherné fotografie nestačí"

TO, jak se u focení CÍTÍTE, zda odcházíte plni dojmů s fajn zážitkem.

To vše je pro mne důležité a snažím se pro to udělat VŠECHNO

Jsem vděčná, že jste mne vybrali a vracíte se.

Hana Plívová

na Seznamu

K paní Renátce se vracíme již 10let. Pro nás je naše jedinečná "rodinná fotografka" a fotografii jsou vždy úžasné. Hravě zvládne naši "smečku" 3 dětí, kterou zkoordinovat na společnou fotku je častokrát náročné. Focení je pro nás vždy skvělý zážitek, kde vládne především pohoda a smích. Stále je pro nás neuvěřitelné, s jakou lehkostí dokáže Renátka zachytit právě ty momenty, díky nimž z fotek vyzařuje radost, hravost a láska. Renátko děkujeme, a těšíme se na další focení!

 

Hana Briatková

na GOOGLE

U paní Renaty jsme byli na focení již 2x (newborn focení a po 9 měsících znovu) a pokaždé jsme byli nadšeni. Hlavním důvodem, proč jsem si paní Renatu vybrala na newborn focení bylo, že umí krásně manipulovat a utěšovat miminka. Jako prvorodička jsem se hodně prvního focení s 9denním miminkem bála, ale díky shlédnutí videí na instagramu paní Renaty (Hexenpo) bylo jasné, že musíme na focení rozhodně k ní a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Proto vřele doporučuji. ❤️

Lucie Tomanová

Recenze na GOOGLE

Na poslední chvíli jsem sháněla fotografku na newborn focení. Renáta se obratem ozvala a dohodly jsme termín. Měla jsem obavy co nafotíme, protože synovi bylo v den focení již 19 dní. Nicméně vše proběhlo v pořádku a rychle! I přes to, že do některých poloh už syn úplně nechtěl, Renáta byla velmi trpělivá a fotky dopadly krásně. K dispozici jsme měli pleny, ubrousky, dudlíky a ohřívačku lahví. Náhledy mi přistály do mailu ještě ten samý den večer. Rozhodně Renátu doporučujeme a těšíme se na další focení! :)


Jucie a Šimon Toušovi

na GOOGLE

S paní Renatou je skvělá spolupráce. Vždycky a na všechno je skvěle připravená. Její dovednosti s dětmi jsou až neuvěřitelný. Její schopnost zachytit na fotografiích i povahu člověka je neuvěřitelná. Rádi se za ní vracíme. Finální fotografie nás vždy dojmou. Děkujeme!Kateřina Ďurišová

Recenze na GOOGLE

Naše starší dcera byla jedna z prvních miminek, které Renata fotila. Od té doby ušla neuvěřitelnou cestu a s celou rodinou se k ní pravidelně a rádi vracíme. Je profesionální, milá, domluva s ní je bezproblémová a výsledné fotky jsou dokonalé. Renatu můžeme 1OO% doporučit. Už teď se tešíme na příští setkání!:-)


Radka Kajsová

na GOOGLE

Na doporučení kamarádky a po shlédnutí jejich nádherných rodinných fotografií s miminkem jsem byla ohromená a rozhodnutá jít své miminko také vyfotit k paní Renatě. A jsem ráda, že jsme tak udělali. Výsledné fotografie kouzelné, zážitek z focení budu mít už na celý život. Bylo radost sledovat, jak to paní Renat uměla s mou 18cti denní holčičkou! Ta trpělivost a neustálé nápady, jak to udělat nejlépe, aby vypadala krásně, aby se zklidnila, aby spinkala a aby výsledek byl zkrátka TOP. Vzhledem k velmi pokročilému dni od narození na focení to měla paní Renat hodně náročné, (miminko ne a ne spinkat) ale právě na tom bylo vidět, jak je ve své profesi skutečně dobrá!

Podařilo se a my máme krásnou vzpomínku.

A ta rychlá komunikace též jednička s hvězdičkou. :) Doporučuji a přeji nespočet spokojených zákazníků! My za všechno ještě jednou moc děkujeme.♥️


Petr Čepek

na GOOGLE

Jako fotograf se věnuji focení 15 let a 8 let jsem fotografoval new born a tak bych rád se podělil s ostatními o úžasný zážitek z focení. Vím jak je těžké miminko napolohovat, jak zvolit správné doplňky i to že není jednoduché fotku zpracovat tak, aby byla jemná a něžná, jak mají miminka na fotce být. Paní Renata mi ukázala jak se opravdu fotí new born na té nejvyšší úrovni. Žasnul jsem jak to s miminkem umí, jak do detailu pracuje s každým záběrem, jak dokáže miminko zklidnit tak, že pak ten maličký tvoreček spolupracuje, přišlo mi to až neuvěřitelné. Nádherně vybavený ateliér s nepřeberným množstvím doplňků, profesionální nasvícení a celkově profesionální přístup ke klientovi. Kromě překrásných fotek si odnáším i osobní zkušenost a musím říct, že pro mě je paní Renata TOP ve focení new born, neviděl jsem a nenašel krásnější fotografie, které by měly duši, hloubku a takovou atmosféru, jako fotografie od ní. Přeji moc úspěchů a co nejvíce spokojených klientů tak, jako jsme byli my. Velké díky!


Houdíkovi

na Seznamu

U Renatky jsme poptávali newborn focení na poslední chvíli, jelikož nás původně domluvená fotografka po narození miminka vypekla. Renča nám nabídla několik termínů k výběru a přizpůsobila focení režimu miminka. Samotnou mne překvapilo, že jsme na focení ani nepotřebovali tolik času, a focení proběhlo v klidu (i když s tím naším starším rebele, to bylo náročnější:-)) Když přišly náhledy, měli jsme co dělat, abychom vybrali ty nej, nakonec se zařadilo a nám v mailu přistál odkaz s hotovými fotografiemi. NÁDHERA <3 Obzvláště chci vyzdvihnout Renči profesionalitu při manipulaci s miminkem, ale také zdánlivé maličkosti, jako např. plenky, ubrousky pro miminko k dispozici, vyvařené dudlíky, ohřívačka apod. a samozřejmě WiFi pro netrpělivého staršího sourozence.


Šarlot Fialová

Recenze na GOOGLE

Chtěli by jsme moc poděkovat za focení a krásný zážitek Paní Renata strašně příjemná a hodná svojí práci děla opravdu s láskou manipulace s naši princeznou bylo něco úžasného paní Renata ji uměla uklidnit i na focení hezky připravit nic pro ní nebylo problém jde vidět dlouholetá praxe Krásný příjemný ateliér kde je vše přizpůsobeno pro vaše miminko A výsledek je super !! Kdo chce krásnou vzpomínku když je vaše miminko maličké určitě doporučuji newborn focení !!


Lucie Bínová

Recenze na GOOGLE

Paní Renatu bych si dovolila nazvat naší "rodinnou fotografkou". Zachytila naše nejkrásnější chvíle a momenty, jak před narozením našich synů, tak již s nimi :). To jak umí pracovat s dětmi je naprosto úžasné, náš syn Vincent paní Renatu zbožňuje a my se již nemůžeme dočkat dalšího focení :)Poděkování

Ráda bych poděkovala za tolik milých slov.

Dává mi to sílu, pokud mám špatné období.

Vidím, že to co dělám má smysl. 

Mám radost, když se vracíte. 

Píšete krásné zprávy. 

Prostě jsem s vámi moc ráda.

Renata Hrušková

www.hexenpo.cz


To jak se u focení cítíte je pro mne důležité
To jak se u focení cítíte je pro mne důležité