Těhulkám

 O focení bříšek

Těhotenské fotky z mého ateliéru zdobí především soukromá alba a interiéry. Vzhledem k jejich intimnímu charakteru je zde pouhý zlomek a mnohé nejkrásnější tu nejsou. Ke každé z vás přistupuji individuálně. Volíme společně styl tak, aby zachytil Vaše nejkrásnější období podle Vašich představ.

V ateliéru mám mnoho látek a šatů pro těhulky. Pokud budeme fotit venku, domluvíme se předem na tom, jaké mám vzít. Mám též krásné čelenky z květů a jsem zvyklá fotit od romantického stylu po tvrdší fotografie v gládách. Mám ráda i čistý styl v džínách a tílku a hlavně se snažím každou z vás nafotit trošku jinak podle vašich přání a představ.

Během focení vše konzultuji a po focení nedávám Vaše intimní fotografie bez souhlasu na FB a jiné sociální sítě...


Oblečení a co sebou

Pokud chcete fotografie aktů na cestu zvolte oblečení bez těsných gumiček, tu okolo bříška určitě už cestou dolů pod pupík, podprsenku raději odložte. Otlaky mizí těhulkám déle...

Namátkou ze zavazadel pro těhulky: pánské košile, prádlo, kalhotky zajímavé střihem, barvou ( bílé a černé i barevné), košilky, těsná tílka, trička, sponky a gumičky, věci s výraznými nápisy i jednobarevné šatstvo, šaty , džíny (nejlépe všem), šperky, čapky, klobouky, etno šperky, glády i růže, prostě vše ve vašem stylu

Ráda zrealizuji jakýkoliv nápad. Informace o tom, že cvičíte jogu, hrajete oba v kapele, berete oblečení na motorku atd. nám dá více možností vytvořit netuctové těhotenské fotky. Vaše oblíbené věci dodají fotografiím více osobního kouzla. Pokud berete džíny, prádlo, trička, nezapomínejte je přibalit všem (i tatínkům a dětem....)