TĚHULKÁM

Těhulky  fotím zejména mezi 32- 36 týdnem .

 O focení bříšek

Těhotenské fotky z mého ateliéru zdobí především soukromá alba a interiéry. Vzhledem k jejich intimnímu charakteru je zde pouhý zlomek a mnohé nejkrásnější tu nejsou. Ke každé z vás přistupuji individuálně. Volíme společně styl tak, aby zachytil Vaše nejkrásnější období podle Vašich představ.

V ateliéru je připraveno mnoho látek a těhotenských šatů.. Pokud budeme fotit v exteriéru mohu je vzít také. Připraveny mám i  čelenky z květů. 

 Inspiruje mne vše od romantického stylu po tvrdší fotografie v motorkářském oblečení.  Snažím se o různorodost s respektem k vaší individualitě. Civilní styl v džínách a tílku může vypadat pokaždé jinak podle nasvícení. Světlem dotvářím pocit, jakým fotografie působí.

Během focení vše konzultuji a po focení nedávám Vaše intimní fotografie bez souhlasu na FB a jiné sociální sítě.

Oblečení a co sebou

Pokud chcete fotografie aktů na cestu zvolte oblečení bez těsných gumiček, tu okolo bříška určitě už cestou dolů pod pupík, podprsenku raději odložte. Otlaky mizí těhulkám déle...

Namátkou ze zavazadel : pánské košile, prádlo, kalhotky zajímavé střihem, barvou ( bílé. černé i barevné), košilky, těsná tílka, trička, sponky a gumičky, věci s výraznými nápisy i jednobarevné šatstvo, šaty , džíny (nejlépe všem), šperky, čapky, klobouky, etno šperky, glády i růže, prostě vše ve vašem stylu

Ráda zrealizuji jakýkoliv nápad. Informace o tom, že cvičíte jogu, hrajete oba v kapele, berete oblečení na motorku atd. nám dá více možností vytvořit netuctové těhotenské fotky. Vaše oblíbené věci dodají fotografiím více osobního kouzla. Pokud berete džíny, prádlo, trička, nezapomínejte je přibalit všem (i tatínkům a dětem....)

Líbilo se vám těhotenské focení se mnou?

 Ráda se stanu Vaší rodinnou fotografkou. 

Můžete se na mne obrátit v kterémkoliv okamžiku, který budete chtít zaznamenat.

Výhodou je, že se postupně poznáváme a já vím, co mohu od vašich dětí čekat a vy ode mne. Vznikají tak mnohem více bezprostřední a intimnější fotky, než když se vidíme poprvé. 

Pro své stálé klienty nabízím bonusové fotografie navíc. Vymyslíme focení přesně podle vašich představ.