Těhotenské focení - krok za krokem

                             Přiblížím vám výhody jednotlivých forem těhotenského focení.

 Pokud i tak váháte můžeme si zavolat.

Ateliér : Sníte o černobílých decentních aktech, fotografiích glamour? Ateliér mám vybaven pro tyto záběry.

 Světlo krásně zvýrazní to, co má být vidět a stín schová to ostatní.  S pomocí látek a speciálně ušitých šatů vytvářím úžasné glamour fotografie. Mou specialitou jsou ,, ležící" záběry  focené z výšky. Stejné lze později nafotit i s miminkem. Konzultuji s vámi jaké snímky mám zachytit.

Venkovní focení těhulekokolní příroda je nejbarevnější  ateliér. Má půvab v každém ročním období, příjemné světlo na romantické focení.  Ven také beru rekvizity a šaty v barvách, které v kombinaci s přírodou vypadají úžasně. 

Světlo bývá působivější pod mrakem nebo hodinu před zlatou hodinkou. Doporučím vhodný čas s ohledem na roční dobu. Místa hledám pečlivě tak, abychom tam byli sami .

Naše okolí má fajn borové lesy, meze a pole. Jezero, historické nádraží a stále hledám ty nej nej místa.

Life styl v přírodě : ideální pro rodinné snímky či partnerské focení. 

Pokud již máte děti ve věku, kdy nepostojí na místě,  je to nejvhodnější způsob, jak focení přežít v pohodě:-) Fotím během hry a procházky. Mají dost prostoru být i mimo scénu a já mohu fotit pouze vás. 

Na focení můžete vzít své  pejsky, pouze mi to hlaste předem. Zvolím t místo s ohledem na to.

Preferujete civilnější záběry ? Různé momentky ?  Life styl je ideální právě pro vás. Reportážním způsobem doplníte svá rodinná alba více snímky.

Focením vás průběžně povedu. Kam jít, co dělat tak, aby vznikly přirozené momentky a zároveň byly působivé plné emocí.KDY je ideální fotit těhotenské fotografie ?  

Fajn je období okolo 34.týdne je bříško hezky vidět. Vynikne na záběrech a je krásně kulaté. 

Zpravidla fotím až do 38.týdne, zde hodně záleží na tom, jak se vy sama cítíte.POPRVÉ PŘED OBJEKTIVEM  

Na fotografiích jsou budoucí maminky, které se focení nevěnují. Mnohdy jsou u profesionála poprvé .  V ateliéru i venku vás navedu do lichotivých poz . Poradím, kam dát ruce, jak si stoupnout. Vizážistka vás může nalíčit pro umocnění celkového dojmu. Pokud se budete líčit sama, potom základ je zejména matná pleť která se neleskne.

Oblečení na focení ráda zkonzultuji individuálně před focením  tak, aby vynikla vaše jedinečnost. Poskytuji též speciálně ušité těhotenské šaty. Jsou v mnoha barvách a neobvyklých střihů, pro vznik nádherných záběrů.

Výběr oblečení a věcí na focení

Doplňky jako vaše šperky, náušnice a náramky. Ozdoby do vlasů a předměty pro vás typické. Hudební nástroje, partnerova motorka, pejsci...tyto rekvizity podtrhnou vaši jedinečnost a osobnost. 

Každá z vás jste jedinečná, jiná a osobnost. Toužíte po různých fotografiích a tak nevypisuji  obecná doporučení. Konzultace před focením tak, aby vznikly netuctové originální záběry. 

Doporučím místo, oblečení, co sebou a oblečení pro partnera či děti. Rekvizity a šaty, co sebou mám vzít já, pokud půjdeme fotit ven.


CHCETE SI VYBRAT  ŠATY NA  FOCENÍ?